• Свежие продукты

  Никаких заготовок, только проверенные, качественные
  и свежие ингредиенты

 • Быстрая доставка

  Доставляем всегда вовремя
  сохраняя ваши блюда гарячими

 • Большой ассортимент

  Широкий выбор блюд
  и напитков. Традиционные
  и новые рецепты.

  Вкусные предложения

  Наши акции

  О компании

  NeroSushiPizza создан как современный ресторан с универсальной кухней. У нас вы сможете отведать японские и европейские блюда. Заказать японскую еду на дом возможно благодаря нашей всегда бесплатной доставке.

  Главная наша цель — приготовление вкусной, полезной пищи, которая радует наших клиентов.

  Про компанію

  Ми – NeroSushiPizza, заклад з найсмачнішими ролами, суші, піцою та стравами японської кухні в усьому Зазим’ї і навіть Броварському районі.
  Смак вирішує все, а тому ми кладемо в роли ще більше риби, в піцу – ще більше начинки, а в локшину та рис – ще більше морепродуктів, курочки та овочів.

  Ми цінуємо здоровий стиль життя, тому завжди чекаємо тебе на поживні та смачні сніданки, що заряджають на успіх та неймовірні результати. Японська кухня чи європейська – можеш обирати, а можеш міксувати!

  Перше замовлення роблять очі, а повторне – серце. Саме тому наші страви ідеальні зовні й ідеальні зсередини. А цей смак!.. Ох, він такий особливий, що твої думки повертатимуться в Nero знову і знову!

  Та найбільш важлива для нас – якість наших страв. Щоб ви могли насолоджуватись ними безпечно, ми закуповуємо продукти лише в перевірених постачальників, з особливою уважністю слідкуємо за дотриманням санітарно-гігієнічних вимог на кухні та термінами зберігання продуктів.

  А ще ми проводимо щотижневі смачні акції, адже знаємо, що улюбленими стравами себе тішити хочеться частіше.

  • с. Зазимье, ул. Лесовая, 31А, около ЖК «Desna Residence»

  • +38 (073) 633 43 53

  © 2022 NeroSushi. Все права защищены.

  Информация
  0
   0
   Ваш заказ
   Ваша корзина пустаВсе товары